Český rozhlas: Leváci jsou údajně kreativnější než praváci. Potýkají se ale i s problémy

čtvrtek 13. srpna 2015 ·

Na dnešek připadá Mezinárodní den leváků. Lidí, kteří používají především levou ruku, je na světě asi 13 procent. V běžném životě to nemají zcela snadné. Potřebují například speciální psací pomůcky nebo sportovní náčiní.

1 komentářů:

jir řekl(a)...
16. srpna 2015 v 15:30  

Jak údajně, to je teda novinka.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.