OP VK Výzva č. 56 - nabídka knih pro základní a střední školy od Albatros Media

pondělí 20. července 2015 ·

Využijte efektivně dotaci pro váš schválený projekt v rámci OP VK výzvy č. 56 a nakupte knihy přímo od největšího českého knižního nakladatelství Albatros Media za nejvýhodnějších podmínek.

Finanční prostředky můžete využít k čerpání projektů dle šablony č. 1 „Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti" na knihy z produkce nakladatelství Albatros, českého vydavatele s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou dětských knih. Kromě knih nakladatelství Albatros nabízíme také knihy dalších 12 nakladatelství, mimo jiné Fragment, Edika nebo CooBoo.

Kompletní nabídku a více informací pro školy naleznete na www.albatrosmedia.cz/opvk56.html.

Cena
  • nabízíme slevu ve výši 25 % z doporučené ceny a poštovné zdarma 
  • při větším objemu možná individuální sleva - pouze po dohodě na naší bezplatné infolince 800 555 513 

Doprava
  • dodání zdarma přepravní službou PPL nebo Českou poštou dle individuální dohody 
  • vícekusové objednávky potvrdíme 

Úhrada 
  • dobírka (platba při převzetí zboží) 
  • zálohová faktura (platba předem na účet) 
  • individuálně faktura se splatností 

Jak postupovat při objednávce knih?


Nevíte si rady, potřebujete více informací?

Rádi vám poradíme a připravíme cenovou nabídku - pište na eshop@albatrosmedia.cz nebo volejte bezplatnou linku 800 555 513 a my vše zařídíme za vás.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.