26. 9.: Konference o Hejného metodě ve Žďáře nad Sázavou

pondělí 20. července 2015 ·

H-mat, o.p.s. ve spolupráci s Biskupským gymnáziem Žďár nad Sázavou, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou pořádá již 3. konferenci Setkávání s Hejného metodou.


Cílem konference je přispět k inovaci výuky matematiky na 1. a 2. st. ZŠ a předmatematické výchovy na MŠ v duchu principů Hejného metody, neboli vyučování orientované na budování schémat, a sdílet navzájem dobré zkušenosti

Program konference: úvodní přednáška M. Hejného, rozmanitá nabídka pracovních dílen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Detailnější program bude doplněn.

Cílová skupina: učitelé MŠ, 1. a 2. stupně ZŠ

Lektoři: Milan Hejný, Darina Jirotková, Jana Slezáková, Jana Hanušová...

Cena: 1 190 Kč / účastník (vč. oběda a občerstvení)

Přihlášky na webu

Účastníci obdrží osvědčení o účasti s číslem akreditace (MSMT-1393/2015-1-66)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.