Studio ČT24: Premiér hledá Chládkova nástupce

čtvrtek 4. června 2015 ·

Záznam ze Studia ČT24 v úterý 2. června 2015: rozhovor s Františkem Dobšíkem, Václavem Klausem ml. a Jankem Wagnerem.

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
5. června 2015 v 12:51  

Na ministry je dobré chodit hned po rozednění, kdy sluneční paprsky teprve prorážejí mlžným oparem nad lesními palouky. Nemálo se jich krčí v porostu pod břízkami. Když se člověk chová tiše, zaslechne i tokajícího hlušce. Nááádhera...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.