Přečtěte si: Chládek prý musel Zemana přemluvit, ať ho odvolá

čtvrtek 4. června 2015 ·

Prezident Miloš Zeman údajně trval na tom, že ministra školství Marcela Chládka neodvolá z funkce. Chládek jej ale nakonec přemluvil. Tak to alespoň tlumočil novinářům po své čtvrteční schůzce s prezidentem.

Z článku val a zpe v Novinky.cz vybíráme:

Předpokládá, že jej prezident odvolá z funkce v pátek, kdy se má hlava státu sejít s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Ten má zároveň oznámit jméno nového ministra školství.

Podle posledních informací by se do čela resortu měla dostat náměstkyně ministra pro lidská práva Kateřina Valachová. [celá zpráva]

Chládek řekl, že všechny kandidáty, o kterých se dosud hovořilo, považuje za kvalitní. Zeman ho však se svým názorem na jednotlivé kandidáty neseznámil.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.