Státní závěrečný účet MŠMT za rok 2014

pondělí 29. června 2015 ·

MŠMT splnilo v roce 2014 všechny úkoly vyplývající ze zákona o státním rozpočtu a dalších zákonných předpisů, usnesení vlády ČR, pokynů a opatření Ministerstva financí. Dodrželo všechny závazné rozpočtové ukazatele.


MŠMT zabezpečilo ekonomické náležitosti školského zákona, výdaje na veřejné vysoké školy a výdaje v oblasti výzkumu, experimentálního vývoje a inovací. V rámci politiky hospodářské a regionální soudržnosti Evropské unie, která je financována prostřednictvím strukturálních fondů a Fondu soudržnosti v programovacím období 2007 až 2013, pokračovalo v průběhu roku 2014 zejména financování projektů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace. MŠMT zároveň intenzivně pracovalo na přípravě Operačního programu Výzkum, vývoj
a vzdělávání pro období 2014 – 2020.

333_MSMT_Zaverecny_ucet_2014.pdf (2,3MB PDF)

333_MSMT_Prilohy_k_ZU_2014.pdf (3,4MB PDF)1 komentářů:

jir řekl(a)...
29. června 2015 v 16:35  

Kurňa to je fofr, ještě nedávno byl květen a už je tu uzávěrka za minulý rok. To nám to pěkně jde.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.