Přečtěte si: Cože, neposlouchaj tě holky? Tak Arrivederci, Marcello!

úterý 2. června 2015 ·

Mezi politiky je živo, padl ministr. Navíc je terčem vtipů. LN získaly první verzi scénáře satirického seriálu Kancelář Blaník. Epizodu Marcello přetiskujeme.

Z článku Martina Rychlíka v Lidovky.cz vybíráme:

Květen 2015. Tonda poslouchá Babišovu stanici Óčko [místností zní song Petera Nagye a kapely Indigo: „Marcel z malého mesta je tu, veľkomesto otvor náruč...“]. Na stole leží Mladá fronta DNES. Na ní vrní telefon. „Si. Vím, že nemáš náladu na vtípky. Ve 14.00 jdeš na kobereček? Hele, fakt netuším, jaký střelivo mají na zejtra. Třeba ta lahodná Aneta nebo Katrin promluvily. Nevím, ku*va! Jo. Opakuj, že je to Babišova kampaň. A přidej Dobešovu kličku: Nemohu přidat učitelům, tak končím... Arrivederci.“

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.