17. 6.: Konference Den českého jazyka

středa 10. června 2015 ·

Zveme vás na jazykovou konferenci Den českého jazyka, která se uskuteční 17. června 2015 v Českém centru Praha, Rytířská 31. V dopoledních hodinách proběhnou semináře Ústavu pro jazyk český, v hodinách odpoledních vás čekají diskuse nakladatelů, překladatelů, spisovatelů a novinářů.


Konference je určena všem zájemcům z řad široké i odborné veřejnosti, kterým český jazyk není lhostejný.

Zaregistrujte se prostřednictvím online formuláře. Pokud se rozhodnete k účasti pouze na vybrané části konference, prosíme o specifikaci, zda se bude jednat o dopoledne či odpoledne (tuto možnost vám nabídne registrační formulář).

Pozvánka ve formátu PDF ke stažení.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.