Přečtěte si: Sobotka chce odvolat Chládka – kvůli zprávám o šikaně na ministerstvu

čtvrtek 28. května 2015 ·

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navrhne odvolání ministra školství a svého spolustraníka Marcela Chládka. Odkázal na informace v Mladé frontě DNES o šikaně podřízených na ministerstvu, nechce je prý zlehčovat. Chládek premiérovo rozhodnutí respektuje, článek ale označuje za lynč Babišových médií. S ministrem financí se prý pře o finance pro školství.


Z článku ČT24 na ČeskáTelevize.cz vybíráme:

Podle Chládka stojí za zmiňovaným mediálním lynčem jeho spor s Babišem o navýšení rozpočtu školství a sportu na příští rok. Blíže chce situaci komentovat na své zítřejší tiskové konferenci. Šéfredaktor Mladé fronty Jaroslav Plesl reagoval slovy, že obdobně jako Chládek ve stejné situaci mluví 99 procent dalších politiků. Článek Marka Přibyla je podle něj výsledkem několikaměsíční investigativní práce. „Svědectví bylo tolik, že jsme si byli absolutně jisti, že máme dost informací, které potvrzují dění na ministerstvu,“ prohlásil.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.