ČT24: Brífink ministra Marcela Chládka 22. května 2015

pondělí 25. května 2015 ·

Brífink ministra školství, mládeže a tělovýchovy Marcela Chládka po jednání s hejtmanem Karlovarského kraje a předsedou Komise Rady Asociace krajů ČR pro školství Martinem Havlem a předsedou Českomoravského odborového svazu pracovníků školství Františkem Dobšíkem.Související článek Odbory trvají na pětiprocentním růstu platů ve školství na webu České televize

1 komentářů:

Zdeněk Bělecký řekl(a)...
25. května 2015 v 15:44  

Ignorování tohoto vystoupení většinou médií svědčí o tom, že přinejmenším někteří novináři jsou stále v zajetí diktatury proletariátu. Skutečnost je taková, že ČR vydává na vzdělávání zhruba dvě třetiny toho, co jiné vyspělé státy. Tady už to ale nikomu nepřijde divné. Kdyby začaly křičet odbory v nějaké automobilce nebo v dole, novináři by se pominuli. Na školství všichni kašlou, protože takto je to správné, soudruzi novináři, že? Co by inteligenti chtěli!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.