Připomínky Asociace ředitelů gymnázií ČR k dlouhodobému záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy České republiky na období 2015-2020

pondělí 13. dubna 2015 ·

Dle názoru Asociace ředitelů gymnázií ČR směřuje koncepce rozvoje vzdělávací soustavy formulovaná dlouhodobým záměrem zcela nepochopitelně směrem, který je poplatný zájmům podnikatelských subjektů a momentálním zájmům zaměstnavatelů. MŠMT se touto koncepcí dostává do polohy filiálky Svazu obchodu a průmyslu či Hospodářské komory.
3 komentářů:

Josef Krátký řekl(a)...
13. dubna 2015 v 6:36  

Nějak se z titulku i textu vytratilo dost důležité slůvko "gymnázií".

Janek Wagner řekl(a)...
13. dubna 2015 v 8:30  

Díky za upozornění, opraveno. Omlouvám se za nepozornost.

Nicka Pytlik řekl(a)...
13. dubna 2015 v 9:17  

Líbí se mi především, že si dámy a pánové z asociace všimli i formální stránky zmíněného dokumentu.
Zajímalo by mne, jak velký podíl v autorském a realizačním kolektivu dlouhodobého záměru činí absolventi gymnázií.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.