Ondřej Šteffl: Škola pro postmoderní dobu

středa 1. dubna 2015 ·

Svět se mění čím dál rychleji, jak reaguje škola? Připravuje vaše děti na změny a na úspěšný život v 21. století? Podívejte se na video, které vzniklo během Festivalu Česká inovace. Je o vznikající Scioškole a o tom, jaká by vlastně měla být škola v postmoderní době.

3 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
1. dubna 2015 v 18:03  

Od okamžiku, kdy tento pan "odborník" založil SCIO školu, mají být jeho články na téma "škola" označeny jako reklama.

Unknown řekl(a)...
3. dubna 2015 v 17:50  

Bude tato škola inkluzívní?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
3. dubna 2015 v 19:37  

Nebo exkluzívní?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.