16. 4.: Kulatý stůl Jak financovat kvalitu v odborném vzdělávání?

pátek 3. dubna 2015 ·

Zveme vás na kulatý stůl projektu POSPOLU, který otevře diskusi k financování kvality ve středním odborném vzdělávání. Cílem kulatého stolu je seznámit vás s finančními aspekty návrhů nových prvků odborného vzdělávání na podporu spolupráce škol a  irem vzešlých z POSPOLU a získat názory na dané téma.


Datum konání: 16. dubna 2015

Čas konání: 13:30 – 16:30 hod.

Místo konání: BNV Consulting, Praha, Melantrichova 17b, 2. patro

Diskusní témata:


  • Kvalitativní prvky normativního financování
  • Možnosti a limity fondového financování na regionální úrovni
  • Finanční možnosti různých organizačních forem spolupráce: středisko praktického vyučování (SPV) x reálná firma

Kulatý stůl se koná v odpoledních hodinách, neboť 10:00-12:00 proběhne na obdobné téma v Národní technické knihovně diskusní panel v rámci Roku průmyslu a technického vzdělávání a kulatý stůl POSPOLU je do této kampaně také zařazen.

Prosíme zájemce, aby se registrovali na e-mailu petra.kratochvilova@nuv.cz nebo na tel. 274 022 407, nejdéle do pondělí 13. dubna.

Pozvánka ke stažení.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.