Webinář na téma Utváření matematických představ v předškolním vzdělávání

středa 11. března 2015 ·

Záznam webináře RVP.CZ s Hanou Liškovou k Týdnu otevřeného vzdělávání. Cílem webináře je představit konkrétní aktivity, které podporují postupné budování logických myšlenkových operací u dětí předškolního věku, naučit pedagogy efektivně využívat dostupné didaktické prostředky a pomůcky, a inspirovat pedagogy MŠ k výrobě pomůcek svépomocí. Webinář je určen učitelkám v předškolních zařízeních, popřípadě rodičům předškoláků.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.