NÚV: Srovnávací analýza: domácí (individuální) vzdělávání

středa 25. března 2015 ·

Srovnávací analýza byla zpracována v rámci úkolu Pokusné ověřování individuálního vzdělávání na druhém stupni základní školy a byla publikována v lednu 2012. Pokusné ověřování individuálního vzdělávání na druhém stupni základní školy má ověřit, zda je možné rozšířit individuální vzdělávání i na druhý stupeň ZŠ. Pracovníci ministerstva školství i ministr Marcel Chládek analýzu při přípravě novely školského zákona plně nerespektovali, proto ji připomínáme.


Studie ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.