ČŠI: Videomanuály InspIS PORTÁL

pátek 6. března 2015 ·

ČŠI zveřejnila na portálu YouTube dva videomanuály: Popis InspIS PORTÁLu pro veřejnost a Popis InspIS PORTÁLu pro školy.


Popis InspIS PORTÁLu pro veřejnost

Ve videomanuálu se dozvíte:
  • k čemu slouží modul InspIS PORTÁL pro veřejnost
  • jak je členěno okno Portálu a co obsahují jednotlivé záložky
  • jak na Portálu vyhledávat školy
  • co je profil školy


Popis InspIS PORTÁLu pro školy

Ve videomanuálu se dozvíte:
  • k čemu slouží modul InspIS PORTÁL pro školy
  • jak je členěno okno portálu a co obsahují jednotlivé záložky
  • jak se do modulu přihlásit
  • využití redakčního systému pro tvorbu stránek školy
  • jak doplnit informace o škole

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.