Tajuplné případy detektiva Foxe

pátek 27. února 2015 ·

Dobrodružný sešit s úkoly a komixy

Pokud si vaše děti rády hrají na detektivy a sní o tom, že by se skutečným kriminalistou pracovaly na vyřešení složitých detektivních případů, je tento v pořadí již třetí netradiční pracovní sešit určen právě jim.

Mazaný detektiv Fox je požádá o pomoc při řešení celkem 10 zapeklitých záhad, při jejichž vyšetřování budou muset luštit důmyslné rébusy, číst napínavé komiksy, kreslit obrázkové úkoly a na konci práce budou podrobeny rafinovaným testům.

Když přijdou na kloub všem 10 spletitým případům, získají na závěr opravdový detektivní zápisník, a stanou se tak skutečnými kriminalisty.

  • 10 detektivních případů
  • 10 důmyslných rébusů
  • 10 barevných komiksů
  • 10 obrázkových úkolů
  • 10 rafinovaných testů
Uvnitř naleznou:

Doporučená cena 189 Kč. Knihu se slevou přímo od nakladatele zakoupíte na www.albatrosmedia.cz.

Ukázky stran:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.