Soutěž Sto slov o Janu Husovi

pondělí 9. února 2015 ·

Soutěž Sto slov o Janu Husovi je součást Národní slavnosti Jan Hus - Evropan nové doby. Soutěž je určena pro žáky ve věku 10 – 15 let. Žáci mají za úkol napsat článek o délce maximálně sto slov o mistru Janu Husovi v anglickém jazyce. Soutěžní příspěvek by měl být krátkým zamyšlením nad morálním odkazem mistrova učení, jeho postoji a názory, které zastával. Soutěžní články bude hodnotit odborná porota, v každé kategorii ocení tři příspěvky a vítěz každé kategorie obdrží tablet.


Více informací a pravidla soutěže naleznete na www.eko-g.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.