Mladý technik 2

úterý 10. února 2015 ·

Staň se Newtonem 21.století!

Kniha Mladý technik 2 navazuje na úspěšnou první část publikace a přináší další aktuální novinky ze světa techniky. Tato kniha vás provede světem moderní techniky a díky ní porozumíte tomu, proč a jak věci kolem vás fungují, a budete schopni sledovat nejmodernější trendy s porozuměním. Pro lepší pochopení souvislostí se také občas obrátíme k historii techniky.

knize najdete podrobné návody k výrobě jednoduchých funkčních modelů, s jejichž pomocí budete rozvíjet své konstruktérské schopnosti. Vystačíte přitom s věcmi, které běžně najdete v domácnosti, zbývá uplatnit jen trochu šikovnosti a nápaditosti.

Vyrobte si:

  • model parního stroje,
  • sluneční vařič,
  • elektromobil.

Víte:

  • Které auto je nejrychlejší?
  • K čemu slouží největší sluneční pec?
  • Jak postavit elektronický počítač?
  • Čím se bude jezdit po Marsu?

S námi vám bude technika přinášet radost!

Doporučená cena 199 Kč. Knihu zakoupíte do konce února se slevou 25 % přímo od nakladatele na www.albatrosmedia.cz.

Ukázky stran:

1 komentářů:

Jenyk řekl(a)...
10. února 2015 v 19:40  

"Mladý technik 2" již vyšel asi v roce 1962 tuším v Mladé frontě. Série pak pokračovala snad do čísla 5.Takže teď je to nejspíš "Mladý technik 7".
Je ovšem vysoce záslužné, že knihy tohoto typu vycházejí. Původní série ze 60. let mi dala mnoho a nové Mladé techniky mohu vřele doporučit.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.