12. 3.: Jarmark finančního vzdělávání

pátek 27. února 2015 ·

Česká bankovní asociace pořádá od 9. do 13. března 2015 Týden pro finanční vzdělávání v rámci celoevropské akce European Money Week. Jeho cílem zvyšovat povědomí o významu finančního vzdělávání a upozornit širokou i odbornou veřejnost na stávající i potenciální aktivity v této oblasti.

Kdy: čtvrtek 12. března 2015 od 14.00 do 18.00 hodin Jarmark finančního vzdělávání
Kde: v podkrovních prostorách Malostranského gymnázia, Josefská 7, Praha 1

O co se jedná:

Cílem Jarmarku finančního vzdělávání je umožnit pedagogům seznámit se s aktuální nabídkou v oblasti finančního vzdělávání, a to včetně možnosti vyzkoušet některé výukové pomůcky. Česká bankovní asociace proto oslovila poskytovatele služeb a pomůcek zaměřených na výuku finanční gramotnosti, konkrétně organizátory a lektory seminářů a školení pro učitele, výukových hodin a prezentací pro žáky základních škol a také autory metodických a výukových listů, knih a her, kteří budou sami prezentovat své nabídky. Pedagogové mohou této příležitosti využít k získání lepšího přehledu, konzultaci konkrétních odborných otázek, anebo jen rozšíření svých osobních zkušeností.

VSTUP VOLNÝ pro všechny zájemce.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.