Zlaté knižní Vánoce s Albatros Media

středa 3. prosince 2014 ·

Nezmeškejte Zlaté knižní Vánoce s Albatros Media na vanoce.albatrosmedia.cz - najdete zde báječné slevy na vybrané knižní žánry, výběr vánočních hitů z naší aktuální nabídky pro děti i dospělé i velký vánoční kvíz o ceny pro zákazníky e-shopu.

Nakupte v našem e-shopu do 19. prosince za více než 500 Kč a můžete ihned soutěžit na vanoce.albatrosmedia.cz v našem vánočním kvízu o 10 báječných cen v celkové hodnotě více než 20 000 Kč. Exkluzivní ceny již čekají na své výherce.

Inspirujte se na vanoce.albatrosmedia.cz našimi tipy na krásné knižní dárky pro vaše blízké!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.