Vánoční nadílka od Albatrosmedia.cz - Platební brána, osobní odběry Uloženka a garance expedice

středa 17. prosince 2014 ·

Kniha jako nejlepší vánoční dárek? Určitě si vyberete z nabídky našeho e-shopu Albatrosmedia.cz!

Aby se vám u nás nakupovalo ještě příjemněji, připravili jsme pro zákazníky několik důležitých novinek. Nově můžete v e-shopu platit platební kartou nebo rychlým bankovním převodem. A navíc můžete využít také vyzvednutí zásilek osobním odběrem na pobočkách Uloženky.

A pozor – na Albatrosmedia.cz máte posledních pár dní, kdy můžete objednat knihy jako dárek pro své blízké. Pro všechny objednávky přijaté do neděle 21. 12. 2014 (včetně) garantujeme expedici z našeho skladu a předání zásilky přepravci nejpozději v pondělí 22. 12. 2014. Pro garanci dodání doporučujeme využít přepravu službou PPL nebo osobní odběr na pobočkách Uloženky.

Využijte poslední možnost a objednejte dárky pohodlně přes internet přímo od vydavatele. Všechny knihy máme skladem, vždy se slevou a garancí expedice!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.