E-kniha pro vás: Hejný, Novotná, Stehlíková: 25 kapitol z didaktiky matematiky

úterý 16. prosince 2014 ·

Knihu tvoří 25 kapitol, které jsou rozděleny do tří částí: Některé obecné otázky, Učitel a jeho příprava a Sedm námětů pro výuku. Kniha byla vydána před deseti lety na Pedagogické fakultě University Karlovy.
Publikace ke stažení v PDF

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
16. prosince 2014 v 18:55  

Deset, jestli ne promarněných, pak určitě nevyužitých let!
Kde my už mohli být...
Žákům, kteří by už běžne matematiku přijímali jako radoustnou součást svého života, se mohla maturita z matiky odpírat za trest. Poškleboval ses metodě per partes? Tak šup, šup na anglinu! To tě naučí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.