Video: Respektující a provázející výchova

pondělí 3. listopadu 2014 ·

O tématu respektující a provázející výchova přednášel Lukáš Šlehofer. Vystudoval FF UK a dále absolvoval celou řadu rozvojových kurzů zaměřených na respektující výchovu a rozvoj kritického myšlení. Působí jako učitel na VŠ a lektor vzdělávacích programů v neziskových organizacích. Je autorem rozvojových kurzů pro děti zaměřených na posilování komunikačních kompetencí a umění učit se.


Na záznam se můžete podívat ve dvou verzích - buď na samotnou přednášku nebo na přednášku i s diskusí.Ranní setkání nad kávou s krátkou přednáškou na zajímavé téma a následnou diskusí. Chceme si s vámi povídat o vzdělávání, výchově, školství a zajímavých trendech.

Začněte den s trochou inspirace, protože ráno dělá den!

Pokud chcete dostávat pozvánky na další setkání nebo máte námět na další téma, pište na kava@scio.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.