Historie české rally

pondělí 3. listopadu 2014 ·

Pohled do minulosti automobilových soutěží

Rally už zřejmě nikdy nebude taková, jako bývala ve svých počátcích ve dvacátém století – okouzlující, nespoutaná, v těsném kontaktu s diváky a někdy dokonce i nebezpečná. Pohled do historie české rally však může být také inspirující… stačí se podívat na stále vzrůstající zájem jezdců i diváků o závody hobby rallycrossu, závody historických automobilů i seriál závodů Amater-Rallye Cup.

Pro jezdce i pro všechny pamětníky, příznivce a diváky bude tato kniha jistě povzbuzením, inspirací a připomínkou nejdůležitějších okamžiků české rally od padesátých let minulého století do současnosti.

V knize najdete:
* první závody v padesátých letech 20. století
* nejslavnější československé soutěže a šampionáty
* tradiční rychlostní zkoušky
* Pohár míru a přátelství
* soutěžácké technika
* produkční vozy, prototypy, speciály, tovární verze vozidel
* automobily Škoda i vozy světové konkurence
* Škoda 200 RS, Renault Alpine, Lancia Delta, Mazda RX 7, Porsche Carrera, Audi Quattro
* kategorie vozů WRC
* slavní jezdci, navigátoři a autokluby
* zajímavé informace ze zákulisí české rally
* jedinečné fotografie z minulosti i současnosti

Doporučená cena 399 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte na www.albatrosmedia.cz

Ukázky stran:
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.