Zahrajte si interaktivní hru Víme, co jíme

středa 22. října 2014 ·

Zajímá vás, jaký je příběh jídla, které kupujete? Chcete zjistit, jak to, co jíte, ovlivňuje svět? Zkuste si novou interaktivní hru, kterou spustil vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni u příležitosti Světového dne výživy a také v rámci zapojení do celoevropské iniciativy Týdne globálního vzdělávání, který proběhne od 15. do 23. listopadu.

Aplikace vznikla v rámci projektu Food Right Now - Postavme se hladu! Hru si můžete zahrát na adrese www.varianty.cz/vimecojime.
1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
22. října 2014 v 0:18  

Font použitý na těch stránkách je šílený.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.