30. 10.: Montessori jako nástroj pro moderní vzdělávání - Přednáška a beseda s Dr. Elizabeth Coe

středa 22. října 2014 ·

Institut Duhovka srdečně zve na přednášku a besedu s Dr. Elizabeth Coe na téma Montessori jako nástroj pro moderní vzdělávání. Dozvíte se, v čem montessori pedagogika odpovídá moderním nárokům na vzdělávání a jak si stojí ve srovnání se současnými vědeckými výzkumy.


Elisabeth Coe, Ph.D. je montessori pedagožkou s více než 40letou praxí. Získala certifikáty v oblastech Early Childhood, Elementary I/II, Secondary I/II a Administrators od Americké Montessori Společnosti (AMS). Je bývalou ředitelkou AMS a stále je činná coby člen představenstva. Aktuálně působí jako výkonná ředitelka střední montessori školy The School of the Woods a Houston Montessori Teacher Education Center v Texasu, které již přes 40 let poskytuje montessori vzdělání pedagogům na všech stupních. Elisabeth je autorkou řady článků s montessori tématikou a je celosvětově uznávanou přednášející. Za svůj celoživotní přínos k šíření montessori pedagogiky získala v roce 2008 ocenění "AMS Living Legacy".

Přednáška proběhne ve čtvrtek 30. října 2014 od 18 hod. ve Velkém sále Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, M.D.Rettigové 4, Praha 1. Překlad do češtiny je zajištěn. Vstup je ZDARMA.

http://www.duhovkainstitut.cz/

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.