Vyznejte se v pracovním právu

pondělí 29. září 2014 ·

Nezbytná příručka každého zaměstnance

Už nemusíte složitě studovat zákoník práce, komentáře nebo jinou odbornou literaturu. Přinášíme vám přehledného rádce, v němž každý zaměstnanec najde jednoduše popsanou odpověď na otázku, která jej v jeho pracovním životě zrovna zajímá. V této publikaci se dozvíte ty nejpodstatnější informace, které jako zaměstnanec potřebujete vědět.

Text je psán srozumitelným jazykem a je prokládán praktickými doporučeními a poznatky autorů – profesionálních právníků. Je také doplněn o praktické příklady, které vám pomohou porozumět rozebírané problematice.

Kniha zahrnuje všechny stěžejní oblasti pracovního práva:

  • vznik a změny pracovního poměru
  • skončení pracovního poměru,
  • pracovní doba, přesčasy a dovolená
  • mzda a plat
  • náhrady, cestovné a náhrada škody.

Autoři se zaměřili na témata, která jsou podle jejich zkušeností pro zaměstnance nejvíce užitečná.
Doporučená cena 249 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte na www.albatrosmedia.cz.

Současně také vychází novinka Vyznejte se v paragrafech bydlení. Jedná se o jednoduchého průvodce, který vás provede složitou sítí právních předpisů. Ukázky stran z knihy Vyznejte se v pracovním právu: 0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.