První, druhé, třetí... čtení pro děti z Albatrosu letí!

pondělí 1. září 2014 ·

První, druhé, třetí... čtení pro děti z Albatrosu letí!
Celé září sleva 25 % na všechny knihy nakladatelství a knižní dárky zdarma

Využijte speciální zářijové akce nakladatelství Albatros, tradičního českého vydavatele dětských knih. Celý měsíc dostanete v e-shopu Albatrosmedia.cz na všechny knihy nakladatelství slevu 25 %! A navíc si můžete vybrat knižní dárek z Albatrosu při nákupu nad 500 Kč.

Nakupte v září v našem e-shopu nad 500 Kč a potěšíme vás nabídkou dárku k nákupu zdarma z edice První, Druhé nebo Třetí čtení.

Akce kniha zdarma z Albatrosu platí pouze na objednávky přijaté v termínu 1. 9. – 30. 9. 2014 nebo do vyčerpání zásob dárků.
 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.