E-kniha pro vás: Software Mathematica v přírodních vědách a ekonomii

pátek 19. září 2014 ·

Publikace University Palackého v Olomouci se věnuje využití programu Mathematica při výpočtech úloh a problémů matematické analýzy. Obsahuje návody a řešené úlohy z diferenciálního počtu reálné funkce jedné a více reálných proměnných, integrálního počtu reálné funkce jedné proměnné a diferenciálních rovnic. Zabývá se rovněž problematikou zobrazení grafů reálných funkcí jedné a více reálných proměnných. Publikace je určena zejména studentům, pedagogickým a vědeckým pracovníkům přírodovědných a ekonomických oborů. Připomínáme, že nyní je Mathematica dostupná i v online verzi běžící v prohlížeči.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.