Varianty: Hledáme školy pro projekt Kvalita nebo kvantita?

čtvrtek 28. srpna 2014 ·

Chcete zjistit, jaký dopad má dlouhodobé zapojování témat globálního rozvojové vzdělávání do výuky na postoje vašich studentů? Nabízíme vám možnost zapojení do projektu, v rámci něhož se naučíte pracovat s aktivitami, s jejichž pomocí zjistíte změny v postojích studentů.

Co zapojením do projektu získáte?

  • Nabízíme možnost začlenění nové hodnotící metodiky, která pomůže na vaší škole zmapovat nejen znalosti žáků, ale i jejich postoje, a podpoří efektivnější cílení a plánování výuky.
  • Učitelům nabízíme možnost osobnostního a profesního rozvoje formou školení, konzultací a možnost pilotovat a uvést do praxe novou metodiku.
  • Finance na realizaci studentského komunitního projektu.
  • Zkušenosti a inspiraci od ostatních škol zapojených do projektu.

Přihlásit se můžete do 3. října 2014. Další informace pro školy, které by se chtěly zapojit, najdete v dokumentu níže, více informací o projektu najdete zde. Pro více informací kontaktujte koordinátorku projektu Blanku Zemanovou: blanka.zemanova@clovekvtisni.cz

Ke stažení:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.