HTML5 Okamžitě

čtvrtek 7. srpna 2014 ·


Ovládněte HTML za víkend

Seznamte se za víkend s jazykem HTML, základním kamenem všech internetových stránek, které každý den navštěvujete. Se znalostí HTML bude tvorba vlastní stránky přesně podle vašich požadavků dílem několika okamžiků.

V jednatřiceti kapitolách vás trojice autorů provede tvorbou internetových stránek jednoduchou formou od úplných základů na praktických příkladech. Za víkend se naučíte navrhnout layout webové prezentace, naplnit ji obsahem, provázat jednotlivé stránky pomocí odkazů a navigace, zpracovávat data z formulářů a zařadit na své stránky multimediální obsah.

Publikace vás mimo jiné naučí:

  • Správně strukturovat jednotlivé webové stránky
  • Doplnit své stránky audiem a videem
  • Využívat lokální úložiště v offline režimu
  • Pracovat s plátnem v HTML5
  • Zjišťovat a využívat polohu návštěvníků webu
Doporučená cena 299 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz

Ukázky stran: 


1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
8. srpna 2014 v 0:43  

základním kamenem všech internetových stránek

Internet má různé stránky... dobré, i ty špatné.
Tady se ale jedná především o ty webové, že?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.