E-kniha pro vás: Windows 8.1 in Education - aktualizovaná příručka

čtvrtek 7. srpna 2014 ·

V těchto dnech vyšla aktualizovaná verze anglicky psané příručky o využití operačního systému Windows 8.1 ve vzdělávání.


V ní najdete mimo jiné i tyto informace:

  • jak využít vlastnosti a funkce systému Windows 8.1 ve škole,
  • jaké jsou rozdíly mezi Windows 8 a Windows 8.1,
  • jak využívat cloudové služby při vzdělávání,
  • a mnoho dalších zajímavých informací a námětů.

E-book si můžete prohlédnout nebo rovnou stáhnout zdarma na adrese www.slideshare.net/Microsofteduk/ms-edu-ebookw81-v52.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.