Dotazník o používání ICT ve školách

pondělí 4. srpna 2014 ·

V rámci kampaně e-Skills for jobs 2014 připravili krátký anonymní dotazník o používání ICT ve školách. Vyplnění dotazníku zabere asi 3 minuty. Jeho výstupy budou uveřejněny v časopise Škola v síti a na Národní konferenci e-Skills for jobs 2014.

Dovolujeme si vás upozornit i na test IT Fitness, který je na webové stránce www.itfitness.cz zdarma k dispozici školám i veřejnosti do konce září 2014.

Kampaň můžete sledovat i na sociálních sítích Facebook: https://www.facebook.com/eskills4jobsCZ a Twitter: https://twitter.com/eSkills4JobsCZ.

Dotazník je k dispozici online.1 komentářů:

Zdeněk Fekar řekl(a)...
4. srpna 2014 v 17:18  

Nic ve zlém, ale kdyby mi takový dotazník odevzdal student, vrátím mu to k přepracování.
Sice jsem vyplnil, ale: pokud máme dejme tomu dva kusy, zvolil jsem stejnou odpověď, jako v případě, kdy nemáme ani jeden. Koho to napadlo vymyslet odpověď 0 - 10?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.