Česká školní inspekce: Změna ve vyplňování záznamů o úrazech

čtvrtek 28. srpna 2014 ·

S účinností od 1. září 2014 dochází ke změně ve vyplňování záznamů o úrazech a jejich zasílání České školní inspekci v souladu s vyhláškou č. 64/2005 Sb., o evidenci úrazů dětí, žáků a studentů, ve znění vyhlášky č. 57/2010 Sb.


Namísto dosavadního ZFO formuláře vyplňovaného v aplikaci 602XML Filler bude nově záznam o úrazu vyplňován přímo v elektronickém systému České školní inspekce, v systému iEPIS. Tato změna byla školám avizována již v průběhu měsíce června, veškeré aktuální informace byly školám zaslány elektronickou cestou.
Po 1. září 2014 budou po přechodné období akceptovány jak záznamy o úrazech odesílané prostřednictvím systému iEPIS, tak i záznamy odesílané dle dřívějších zvyklostí prostřednictvím ZFO formuláře s elektronickým podpisem. Je však třeba zvolit vždy pouze jeden způsob odeslání. O ukončení přechodného období budou školy včas informovány.

Připomínáme, že systém bude spuštěn až k 1. 9. 2014, do tohoto data nebude možné v něm záznamy o úrazech pořizovat.
Podrobnější informace včetně manuálu pro zasílání záznamů o úrazech naleznete zde.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.