Vlog 01 30+1 faktů o mě

neděle 13. července 2014 ·

Toto je můj 1. vlog. Doufám že se vám bude líbit stejně jako mě, Tečas Šmudle Pánvičkas a Sexoušovi Terce.

3 komentářů:

Lukáš řekl(a)...
13. července 2014 v 13:33  

32. fakt: neumím pády v češtině.

Gustav řekl(a)...
13. července 2014 v 18:59  

Názorná ukázka skvěle zkompetentněné žačky, vybavené pro život tolik důležitými soft skills. Ale nejenom ty, má samozřejmě i hard skills - jak funkčně užívá pejorativ; jak brilantně ovládá balastní takže; jak skvěle intonuje! Jsem dojat a šťasten, že jsem to mohl vidět!!!

Nicka Pytlik řekl(a)...
13. července 2014 v 19:20  

Hele, pár let, a je ve Varech na pódiu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.