Slavíme 65 let nakladatelství Albatros - dětské knihy se slevou 25 % nebo i 65 % a DVD dárek zdarma

úterý 3. června 2014 ·
Symbol dětských knih u nás, nakladatelství Albatros, slaví 65 let své existence. Jen do 25. června proto dostanete v e-shopu Albatrosmedia.cz na všechny knihy nakladatelství mimořádnou slevu 25 %! A pokud u nás nakoupíte jakoukoliv knihu z Albatrosu, dostanete jako dárek bonusové DVD pro vaše děti.

Navíc jsme vybrali ty nejlepší knihy z produkce Albatrosu a nabídneme vám je s extra narozeninovou slevou 65 %. Od 29.5. do 25.6. každý den jeden bestseller z Albatrosu za jedinečnou cenu najdete na www.albatrosmedia.cz/albatros65.

Všechny knihy máme skladem a jsou připraveny k okamžité expedici.

Oslavte narozeniny Albatrosu s dětskou knihou od Albatrosmedia.cz!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.