Projekt FilmEd: Prieskum pre učiteľov na európskych školách.

úterý 3. června 2014 ·

Vitajte v online prieskume pre projekt FilmEd: Prezentácia filmov a iného audiovizuálneho obsahu v školách v Európe – Prekážky a odporúčané postupy, zameraného na učiteľov v Európe.


Vaša účasť na tomto prieskume má veľký význam. Pripravované návrhy týkajúce sa jednotlivých krajín budú vernejšie odrážať realitu v tej ktorej krajine na základe poznania situácie na školách.

Dotazník je dostupný cez nasledujúci odkaz: es.surveymonkey.com/s/FilmEd_SK

Cieľom tohto projektu je pripraviť súbor odporúčaní pre Európsku komisiu týkajúcich sa jej súčasných snáh na prípravu politiky o mediálnej a filmovej gramotnosti v rámci nedávno vytvoreného programu „Creative Europe", ktorý nahrádza predchádzajúci program „MEDIA".

Mimo iného by sme radi zozbierali informácie o používaní, nedostatkoch a potrebách vo vzdelávacích inštitúciách s cieľom uľahčiť vyučovanie v oblasti filmovej gramotnosti.

Akékoľvek informácie poskytnuté v tomto dotazníku sú dôverné a budú použité výlučne na tento projekt.

Viac informácií o projekte môžete nájsť tu: filmedeurope.wordpress.com/

Chceli by sme sa vám poďakovať za vašu spoluprácu a poskytnutie akýchkoľvek informácií, ktoré považujete za relevantné. Budú skutočne veľmi užitočné pri tvorbe komparatívnej analýzy medzi rozličnými národnými skúsenosťami v oblasti mediálnej gramotnosti.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.