Pravidla úspěšné ženy - Jak získáte v práci i v životě vše, co si přejete

pondělí 26. května 2014 ·

Kniha, kterou potřebuje každá žena

Karen Finermanová, úspěšná investorka na Wall Street, promítá do této knihy své životní zkušenosti i zkušenosti ostatních úspěšných žen, a poskytuje rady, jak vybudovat kariéru, vyrovnat se s prohrami, potkat dokonalého partnera a zvládnout napětí mezi osobním a pracovním životem.

Nakonec vám nabídne rychlokurz, jak se chopit kontroly nad vlastními financemi. „Nedovolily byste muži rozhodovat o tom, kde budete bydlet, co budete nosit na sobě nebo kam budou chodit vaše děti do školy. Proč byste se tedy vzdávaly kontroly nad svými financemi, které ovlivňují každý aspekt vašeho života?“

Jedna z nejmocnějších žen na Wall Street vám ukáže, jak:
• překonáte stud a naučíte se zaujmout,
• budete působit na jednání sebejistě a přesvědčivě,
• využijete v pracovním prostředí svou ženskost,
• rozhodnete, kdy nastal čas změnit práci,
• budete randit s větším úspěchem,
• zvládnete povinnosti pracující matky,
• vytvoříte svůj jedinečný styl a budete vypadat perfektně.


Doporučená cena 289 Kč. Knihu s 25% slevou zakoupíte do konce května v e-shopu knihy.cpress.cz

Ukázky stran: 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.