17.-18. 6.: Podpora spolupráce pedagogů MŠ a 1. stupně ZŠ

středa 7. května 2014 ·

Národní institut pro další vzdělávání, krajské pracoviště Jihlava, pořádá celostátní dvoudenní vzdělávací program "Podpora spolupráce pedagogů MŠ a 1. stupně ZŠ". Program je určen pedagogům mateřských škol a 1. stupně základních škol. Je pojat jako komplex optimálních poznatků a reflexí k problematice provázanosti MŠ a 1. stupně ZŠ tak, aby docházelo k funkční a efektivní kontinuitě preprimárního a primárního vzdělávání, věnuje se rozvoji pregramotnosti a gramotnosti dětí/žáků, pedagogické diagnostice (školní zralosti, odkladu školní docházky apod.).


Vzdělávací program je rozdělen do čtyř dílen, které jsou vedeny interaktivně. Každá dílna je v rozsahu čtyř vyučovacích hodin a účastníci absolvují všechny dílny (celkový počet je 16 vyučovacích hodin). Program je podpořen rezortním úkolem MŠMT.

Akce proběhne 17. až 18. června 2014 v prostorách Střední školy obchodu a služeb, Karolíny Světlé 2 v Jihlavě.
Pro více informací o akci a registraci kontaktujte pí Zuzanu Prokšovou (proksova@nidv.cz, tel.: 567 571 839, mob.: 775 571 628)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.