Videokurz: Upravujeme digitální fotografie ve Photoshopu

čtvrtek 3. dubna 2014 ·

Expertem bez předchozích znalostí a dlouhého čtení

Chcete se naučit upravovat vaše fotografie v programu Adobe Photoshop, ale nevíte jak začít? Tento videokurz vás názorně provede všemi potřebnými technikami od naprostých základů až po pokročilé úpravy. Všechny postupy nevyžadují žádné předchozí znalosti a můžete je pohodlně krok za krokem sledovat na obrazovce monitoru.

Videokurz se skládá z deseti lekcí různé náročnosti. Naučíte se vše podstatné od základní orientace v prostředí Photoshopu, přes opravy nepovedených fotografií, úpravy barev a retušování portrétů až po přesunutí objektů na jiné pozadí nebo přidávání speciálních efektů. Všechny postupy si můžete ihned vyzkoušet na pracovních souborech, které jsou společně s videonávody na přiloženém DVD.

S videokurzem se dozvíte, jak:

  • Se zorientovat v pracovním prostředí Photoshopu
  • Bezpečně ukládat fotografie do různých formátů
  • Oříznout a otočit snímky a měnit jejich velikost
  • Opravovat nejčastější problémy
  • Pracovat s výběry a přesouvat objekty na jiné pozadí
  • Používat modul Camera RAW pro rychlé úpravy
  • Ovládnout vrstvy, masky a režimy prolnutí
  • Retušovat portréty jako profesionálové
  • Přidávat speciální efekty, text a rámečky
Prostě vše, co každý začátečník potřebuje k tomu, aby se upravenými fotografiemi mohl pochlubit známým nebo na sociálních sítích.

Ukázky: 

Doporučená cena 299 Kč. Knihu s 20% slevou zakoupíte do konce dubna v e-shopu knihy.cpress.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.