Video: Mladí lidé - problém nebo příležitost?

úterý 15. dubna 2014 ·

Video spot o politice mládeže v ČR přinášíme v souvislosti s probíhajícími semináři a konzultacemi na podporu při vyplňování žádostí o grant v rámci programu Erasmus+ Klíčové akce 1 (mezinárodní Výměny mládeže, Evropská dobrovolná služba a Mobilita pracovníků s mládeží), Klíčové akce 3 (Strukturovaný dialog) a do mezinárodní spolupráce Klíčová akce 2 (strategická partnerství).
Více informací naleznete v článku Erasmus+ je otevřen mnoha typům organizací pracujících s mládeží.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.