Video: Kulatý stůl SKAV a EDUin s tématem Podporuje stravování v našich školách zdravý životní styl dětí?

úterý 29. dubna 2014 ·

Cílem kulatého stolu bylo hledat odpovědi na otázky: Jak odpovídá nabídka potravin a nápojů ve škole požadavkům na zdravý životní styl? Podporují současné předpisy a spotřební koš zdravou výživu ve školních jídelnách? Proč část rodičů požaduje méně cukru, mouky, masa a mléka? Jak ovlivňuje stravování chování našich dětí? Je realita stravování v souladu se vzdělávacím programem školy? Jsou školní jídelny součástí vzdělávacího systému?


Pozvaní panelisté:

  • Prof. Ing. Jana Dostálová, CSc., Společnost pro výživu
  • Ing. Alena Fűrstová, Česká školní inspekce
  • Nikola Křístek, program Zdravá abeceda, AISIS
  • Mgr. Margit Slimáková, Ph.D., Skutečně zdravá škola
  • Zástupce MŠMT

Moderuje:

  • Mgr. Petr Daniš, SKAV, Sdružení TEREZA


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.