Richtrovy boudy nabízejí letní, zimní a táborové pobyty pro školy i veřejnost

sobota 29. března 2014 ·

Učební středisko Richtrovy boudy, účelové zařízení Národního institutu pro další vzdělávání – příspěvková organizace MŠMT ČR, nabízí příjemné a pohodlné ubytování s restaurací přímo v nově zrekonstruovaném objektu jak pro školy, tak veřejnost.


Richtrovy boudy se nacházejí ve východní části Krkonoš v Peci pod Sněžkou (1 206 m n. m.), která je jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní, ale i letní rekreace celé oblasti. Vděčí za to své poloze v překrásné přírodě Krkonošského národního parku mezi nejvyššími krkonošskými vrchy s vhodnými lyžařskými a turistickými terény. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi k rodinné rekreaci, k pořádání školních lyžařských výcviků, škol v přírodě, turistických kurzů, výukových programů a ozdravných pobytů, ale také vhodné prostředí pro školení, teambuldingy a výjezdní zasedání.

Více informací o možnostech a podmínkách rekreačních pobytů pro školy, tábory, veřejnost, ceník ubytování a stravování, využití učeben, zázemí, sauny, posilovny a dalších sportovišť najdete na webových stránkách http://www.richtrovyboudy.cz/.

Kontakty:
Učební středisko
Richtrovy boudy č. p. 81
542 21 Pec pod Sněžkou
tel.: +420 499 896 249
e-mail: info@richtrovyboudy.cz
www adresa: www.richtrovyboudy.cz
recepce a rezervace
tel.: +420 499 896 249
mobil: +420 725 367 826
e-mail: rezervace@richtrovyboudy.cz
e-mail: info@richtrovyboudy.cz
vedoucí střediska
Bc. Lenka Janoušková, DiS.
tel.: +420 602 306 581 Telefonica O2
tel.: +420 778 433 860 Vodafone
e-mail: janouskova@nidv.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.