Městská část Praha 1 se rozhodla, že v rámci boje proti hazardu budou vzhled heren navrhovat děti ve školách

neděle 16. března 2014 ·

"MČ chce oslovit školy v rámci soutěže na zpracování grafických architektonických návrhů vzhledu provozoven, který by nejen splňoval podmínky vyhlášky, tedy omezení reklamy, nemožnost nahlížení do prostor z ulice a dalších, ale také odpovídal estetickým požadavkům."
Zajímavá reakce se objevila na sociální síti Facebook od Matěje Hollana.

4 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
16. března 2014 v 11:08  

v rámci boje proti hazardu budou vzhled heren navrhovat děti ve školách

Tak ještě design injekčních stříkaček a outfit pražských prostitutek.
Ať je to neotřelé, rozverné, ať to má šmrnc.

Nicka Pytlik řekl(a)...
16. března 2014 v 11:18  

Viz
http://bit.ly/1hojWmS
http://bit.ly/1d9ooUk

obyčejná učitelka řekl(a)...
16. března 2014 v 13:52  

Všimněte si: v druhém odkazu je označení deviant art (rok 2007), dnes takhle chodí dívky do základní školy (rodiče na upozornění odpovídají, že přece nemohou omezovat osobnost dítěte).

Nicka Pytlik řekl(a)...
16. března 2014 v 19:40  

dnes takhle chodí dívky do základní školy

Podstatné je, aby se děti pravidelně myly.
Alespoň dvakrát týdně, nejlépe neděle a středa.
Osobnost neosobnost.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.