Knižní výprodej 2 - více než tisíc knih s jednotnou slevou 70 %

pondělí 17. března 2014 ·


Více než 1000 knižních titulů právě teď s jednotnou slevou 70 %. Akční ceny platí pouze do 31. 3. 2014 nebo do vyprodání zásob.

Pro snadnější výběr jsme pro vás výprodej navíc rozdělili do těchto kategorií:

KNIHY SE SLEVOU 70 % - TEMATICKÉ KATEGORIE
KNIHY SE SLEVOU 70 % - CENOVÉ KATEGORIE
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.