E-kniha pro vás: Zpráva o mládeži 2013

pondělí 3. března 2014 ·

Národní zpráva o mládeži byla vypracována v roce 2013 výzkumnicí Mgr. Hanou Maříkovou. Odborné veřejnosti byla představena na Národní konferenci o mládeži v Praze ve dnech 8.–9. listopadu 2013. Zpráva o mládeži je také výchozím bodem pro průběžné, střednědobé a závěrečné vyhodnocení dopadu Národní strategie pro mládež 2020 na cílovou skupinu.


Ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.