Přečtěte si: Úředník měl hodinové zpoždění, školy v centru Ostravy přišly o miliony

pátek 28. února 2014 ·

Školy v Moravskoslezském kraji se těší na vybavení odborných učeben, které jim zaplatí obce z evropských dotací. Radnice Moravské Ostravy ale nedostane ani korunu. Žádost totiž dodala hodinu po uzávěrce projektů. Zastupitelé hledali viníka.


Z článku Ivany Leskové v iDNES.cz vybíráme:

"Termín podání žádostí vypršel 23. ledna v poledne. Do té doby jsme obdrželi 88 školských projektů z celého kraje, které budeme teprve posuzovat," říká mluvčí Regionální rady Michal Sobek.

Dodal, že žádost Moravské Ostravy ani nezaregistrovali, protože dorazila asi hodinu po uzávěrce. "Je to výjimečné, ale nejde o první případ. I v minulosti už se takové případy staly. Bohužel termíny jsou striktně dané, ví se o nich týdny až měsíce dopředu, všichni si je musí umět pohlídat," tvrdí Sobek.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.