E-kniha pro vás: Já a oni jsme my

úterý 11. února 2014 ·

Přehledně zpracovaná publikace v teoretické části vysvětlí pojmy předsudek, stereotyp, násilí z nenávisti a efekt přihlížejícího. Vyučujícím nabídne nové metody a navrhne, jak pracovat se třídou a předcházet projevům předsudků, nesnášenlivosti či šikany. V praktické části uvede didakticky zpracované aktivity, včetně pracovních listů, použitelné pro okruhy multikulturní výchovy.

Publikace vznikla v rámci projektů Já a oni jsme my II a Já a oni jsme my - společně se učíme II finančně podpořených MŠMT ČR a Česko-německým fondem budoucnosti.

Máte-li o výukový materiál zájem, objednejte si jej emailem zaslaným na adresu koordinator@in-ius.cz.Andrea Holá, Věra Jirásková, Šárka Kadlecová, Klára Kalibová

Praha: In IUSTITIA, o. s., 2012

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.