26. 2.: Přednáška prof. Freda Korthagena

úterý 11. února 2014 ·

U příležitosti konání odborné konference Zkušenost-reflexe-učení srdečně zveme odbornou veřejnost na mimořádnou přednášku jednoho z nejvýznamnějších světových expertů na oblast reflexe praxe a výrazného reformátora učitelského vzdělávání, prof. Freda Korthagena.


Čas: 26. února 2014, od 10 do 11.30 hodin
Místo: Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 658 78 Brno

Přihlašování na přednášku je možné až do vyčerpání kapacity sálu na webu ACOR-Akademické centrum osobnostního rozvoje.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.